Elektryczny nóż do kebaba UYAR S3100+ Premium 2nd Gen.

4 850,00 zł
Brutto

Elektryczny nóż do kebaba II generacji UYAR S3100+ Premium, opracowany i wyprodukowany przez renomowaną firmę UYAR. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt pistoletowy. Posiada ostrze o średnicy 100 mm. Umożliwia profesjonalne krojenie różnych rodzajów mięsa, w tym wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny, indyka i cielęciny. Dzięki doskonałej wydajności cięcia, nóż jest w stanie skroić aż do 200 kg mięsa dziennie.

Ilość

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
 • Elektryczny nóż do kebaba II generacji UYAR S3100+ Premium, opracowany i wyprodukowany przez renomowaną firmę UYAR. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt pistoletowy. Posiada ostrze o średnicy 100 mm. Umożliwia profesjonalne krojenie różnych rodzajów mięsa, w tym wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny, indyka i cielęciny. Dzięki doskonałej wydajności cięcia, nóż jest w stanie skroić aż do 200 kg mięsa dziennie.

 Cechy produktu:

 • Gładkie ostrze ø 100mm UltraCut
  Hartowane gładkie ostrze ze stali nierdzewnej, niezwykle wytrzymałej - zachwyca trwałością i precyzją.
 • Ergonomiczny uchwyt pistoletowy
  Nowo opracowany przez UYAR ergonomiczny uchwyt pistoletowy, pewnie leży w dłoni i umożliwia optymalne przenoszenie siły.
 • Zasilacz transformatorowy 
  Zasilacz transformatorowy jest jednym z najbardziej wytrzymałych i odpornych na awarie na rynku.
 • Wysokoobrotowy silnik DC z mikrokontrolerem 
  Wysokoobrotowy silnik prądu stałego i stałe zasilanie, co zapewnia niezwykłą moc oraz precyzję podczas cięcia.
 • Rękojeść odporna na zachlapanie
  Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie zapobiegać kosztownym awariom sprzętu, które mogą być spowodowane niekorzystnym wnikaniem wody.
 • Nieulegający zużyciu przełącznik dźwigniowy high-tech z technologią magnetyczną
  Ergonomiczne umiejscowienie niezużywającego się przełącznika dźwigniowego high-tech z technologią magnetyczną zapewnia bezpieczną i łatwą obsługę. Dodatkowo producent zapewnia 5 lat gwarancji na ten element.
 • Ochrona kabla
  Dzięki specjalnie zaprojektowanej ochronie przewodu, zapobiegamy ryzyku zerwania kabla w trakcie intensywnego użytkowania.
 • Niezwykle lekki, cichy, a przy tym bardzo wytrzymały
  Te właściwości można osiągnąć tylko dzięki precyzyjnym częściom CNC własnej produkcji. Nóż jest niezwykle poręczny i przeznaczony do ciągłego, profesjonalnego użytkowania.
 • Higieniczna konstrukcja
  Higieniczna konstrukcja ze zredukowanymi rantami i krawędziami umożliwia łatwe i higieniczne czyszczenie. 
 • Wyprodukowano w Niemczech
  Nasze zaawansowane technologicznie noże są produkowane w Centrum Technologicznym UYAR, który znajduje się w miejscowości Künsebeck.

 

W zestawie znajdziesz:

 • Sworzeń blokujący do wymian ostrzy
 • Ostrze gładkie 100mm UltraCut (x1)
 • Ostrze drobno ząbkowane 100mm UltraCut (x1)
 • Zasilacz transformatorowy z przewodem sieciowym
 • Nóż UYAR S3100+ Premium 2nd Gen.
 • Strzykawka ze smarem
 • Instrukcja obsługi
 • Kamienna ostrzałka
 • Kabel zasilający 4PIN
 • Taca ociekowa na tłuszcz
 • Klucz imbusowy i bezpiecznik
2000387
99 Przedmioty

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 18 Dostępny
<p>Najwyższej jakości ząbkowane ostrze do noża TANDIR120 spełni wymagania każdego użytkownika. Ostrza firmy FDICK są nowe, oryginalne wykonane z wysoko jakościowej stali nierdzewnej (chirurgicznej) hartowanej, ostrzonej laserowo.</p> <p></p> <div class="_1bo4a _xu6h2 _1ylmp _2d49e_YrWCD"> <div class="_1voj4 _z9prt _1xzdi _ai5yc _5d6n2 _15lj1"> <div class="_2d49e_5pK0q"></div> </div> </div>
Elektryczny nóż do kebaba...
 • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Produkt niedostępny

Nóż do kebaba iCut-2 PremiumLine z ergonomicznie ukośną rękojeścią i okrągłym ostrzem 80mm nadaje się do profesjonalnego krojenia wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny, indyka lub cielęciny. Szczególną atrakcją jest w pełni automatyczny program mycia. Najlepszy wybór dla dziennej wydajności cięcia do 150 kg.

Dostępność: 100 Dostępny

Nóż do kebaba UYAR T3120 Competition z klasyczną prostą rękojeścią i gładkim ostrzem 120mm nadaje się do profesjonalnego krojenia wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny, indyka lub cielęciny. Najlepszy wybór dla dziennej wydajności cięcia do 80 kg. Nóż do kebaba UYAR T3120 Competition 120mm to doskonała alternatywa dla znanych na rynku elektrycznych noży z branży kebab.

Dostępność: 3 Dostępny

Nóż do kebaba iCut-1 PremiumLine z klasyczną prostą rękojeścią i okrągłym ostrzem 90mm nadaje się do profesjonalnego krojenia wieprzowiny, kurczaka, jagnięciny, indyka lub cielęciny. Szczególną atrakcją jest w pełni automatyczny program mycia. Najlepszy wybór dla dziennej wydajności cięcia do 150 kg.

Dostępność: 25 Dostępny

Dost 90 to bardzo popularny model, który spełnia potrzeby i pragnienia użytkowników. Produkt określają słowa kluczowe "lekki, cichy, szybki i elastyczny".

Dlaczego ten model? Nóż do Kebabu Dost jest bardzo solidnie wykonany, a przy tym lekki, waży zaledwie 860g. Podczas ścinania nóż nie blokuje się, gdyż przez specjalne otwory w osłonie ostrza wydostaje się nadmiar ścinanego mięsa. Silnik jest mocny i niezawodny, a przy tym cichy. Szczelna głowica umożliwia mycie noża bezpośrednio pod bieżącą wodą. Pozwala to na łatwe i szybkie czyszczenie na koniec dnia. Bardzo dobrze sprawdza się w codziennej pracy. Zdecydowanie polecamy!

Posiadamy dostępne wszystkie części zamienne do noży DOST.

Dostępność: 20 Dostępny
<p>Najwyższej jakości gładkie ostrze do noża TANDIR100 spełni wymagania każdego użytkownika. Ostrza firmy FDICK są nowe, oryginalne wykonane z wysoko jakościowej stali nierdzewnej (chirurgicznej) hartowanej, ostrzonej laserowo.</p> <p></p> <div class="_1bo4a _xu6h2 _1ylmp _2d49e_YrWCD"> <div class="_1voj4 _z9prt _1xzdi _ai5yc _5d6n2 _15lj1"> <div class="_2d49e_5pK0q"></div> </div> </div>

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.