Filtruj według

Cena

Cena

  • 3 081,00 zł - 14 936,00 zł

Ostatnio na blogu

Aktywne filtry

Dostępność: 100 Dostępny

Barowa szafa chłodnicza o pojemności 124 litrów, wyposażona w oświetlenie wewnętrzne i podwójnie przeszklone, samozamykające się drzwi przesuwne, to niezawodne urządzenie do chłodzenia napojów. Elektroniczna regulacja z cyfrowym wskaźnikiem umożliwia dokładne ustawienie preferowanej temperatury.

Dostępność: 100 Dostępny

Barowa szafa chłodnicza o pojemności 176 litrów, wyposażona w oświetlenie wewnętrzne i dwoje podwójnie przeszklonych, samozamykających się drzwi przesuwnych, to niezawodne urządzenie do chłodzenia napojów. Elektroniczna regulacja z wyświetlaczem cyfrowym umożliwia dokładne ustawienie preferowanej temperatury.

Dostępność: 100 Dostępny

Barowa szafa chłodnicza o pojemności 270 litrów, wyposażona w oświetlenie wewnętrzne i troje podwójnie przeszklonych, samozamykających się drzwi przesuwnych, to niezawodne urządzenie do chłodzenia napojów. Elektroniczna regulacja z wyświetlaczem cyfrowym umożliwia dokładne ustawienie preferowanej temperatury.

Dostępność: 100 Dostępny

Pojemna i inteligentna – stylowa lodówka ze stali szlachetnej oferuje maksymalną przestrzeń chłodniczą dzięki pojemności 700 litrów w formacie GN 2/1. Sygnał dźwiękowy ostrzega przed przerwaniem łańcucha chłodniczego w przypadku zbyt długo otwartych drzwi lodówki.

Dostępność: 100 Dostępny

Świetny sposób, aby zwrócić uwagę na reklamę i informacje: podświetlany display reklamowy znajduje się w zasięgu wzroku i budzi zainteresowanie – w lokalu sklepowym, stołówce czy sali dla gości. Za pomocą logo lub ogólnych informacji możesz wykorzystać swoją reklamę tak, aby osiągnąć zamierzony cel. Bezpośrednie spojrzenie na artykuły spożywcze skłania dodatkowo do zakupów pod wpływem impulsu.

Dostępność: 100 Dostępny

Szafa chłodnicza z samozamykającymi drzwiami przesuwnymi, na której można polegać. Podświetlany display reklamowy sprawia, że szafa chłodnicza doskonale nadaje się do strefy klienta – w lokalu sklepowym, stołówce czy sali dla gości. Za pomocą logo lub ogólnych informacji możesz wykorzystać swoją reklamę tak, aby osiągnąć zamierzony cel.

Dostępność: 100 Dostępny

Szafa chłodnicza z praktycznymi drzwiami ze szkła pozwoli zaoszczędzić czas i energię, ponieważ jeszcze przed otwarciem drzwi można zobaczyć, co kryje się w środku – szafa chłodnicza doskonale sprawdzi się zarówno w spiżarni i kuchni, jak i w różnych strefach klienta jak lokale sklepowe, stołówki, sale dla gości czy stacje paliw.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.