Zamienimy Twoją Wizję
W rezultaty

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing
There are many variations of passages of Lorem Ipsum
Where does it come from? Contrary to popular belief
Here are many variations of passages of Lorem Ipsum

Twój sukces
Jest w naszym Interesie

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Lat w branży
Filie
+
Zadowolonych Klientów

O firmie

SPEC Food Service to prężnie działająca i rozwijająca się Polska rodzinna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zbieramy cenne doświadczenie, oraz wsłuchujemy się w Państwa opinie i sugestie dlatego doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci.

   Celem firmy SPEC jest wspieranie klientów fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem, a nasi specjaliści posiadają do tego potrzebną wiedzę oraz doświadczenie. Zapewniamy niezbędną pomoc przy otwieraniu nowych lokali. Organizujemy szkolenia i pokazy. Stale modernizujemy flotę transportową oraz bazę magazynową w celu udoskonalania naszych usług.

Oferujemy dystrybucję produktów dla małej i dużej gastronomii na terenie Polski. Posiadamy szeroką ofertę artykułów niezbędnych przy otwieraniu i prowadzeniu restauracji, lokali typu fast food i hoteli. Znajdują się w niej tysiące produktów - od pieczywa, nabiału, sosów, specjalności włoskich, tureckich, aromatycznych przypraw, po mięsa kebab, wędliny, frytki i wiele innych. Posiadamy również wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny oraz niezbędne wyposażenie.

   Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancja Twojego sukcesu!

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.