Wielofunkcyjny piec konwekcyjny, kwarcowy Roller Grill FC 380 TQ

3 049,00 zł
Brutto

Piec konwekcyjny Roller Grill to zaawansowane urządzenie, które dzięki innowacyjnemu systemowi TURBO QUARTZ pozwala zaoszczędzić aż 30% czasu podczas obróbki termicznej. Dzięki termowentylatorowi, temperatura w piecu może szybko osiągnąć nawet 230°C w ciągu 7 minut. Konwekcja zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła, co skutkuje idealnie wypieczonymi potrawami.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.

Urządzenie zostało wyposażone w podwójnie oszklone drzwi oraz wzmocnioną izolację termiczną, co pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz pieca, minimalizując straty ciepła.

Dzięki termostatowi z zakresem regulacji temperatury od 0 do 230°C oraz funkcjonalnemu minutnikowi z możliwością ustawienia czasu pieczenia do 120 minut, kontrola procesu pieczenia staje się prosta i precyzyjna. Dodatkowo, światełka kontrolne oraz 3 ruszty i taca piekarnicza umożliwiają wygodne użytkowanie pieca.

Piece konwekcyjne Roller Grill są wielofunkcyjne i idealne do przygotowywania oraz podgrzewania różnorodnych potraw, w tym wyrobów cukierniczych, wypieków, gotowych dań oraz przekąsek. Szczególnie polecamy je do pieczenia wcześniej wyrośniętych, zamrożonych produktów, np. 18 wyrośniętych mrożonych rogalików w zaledwie 16 minut w temperaturze 180°C.

Parametry techniczne:

  • Wymiary zewnętrzne (L x B x H): 550 x 550 x 355 mm
  • Wymiary wewnętrzne: 415 x 350 x 265 mm
  • Zakres regulacji temperatury do 250°C
  • Moc / Zasilanie: 2,4 kW / 230V
  • Masa: 22 kg
FC 380 TQ
1 Przedmiot

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Dobra baza dla powtarzających się procesów obróbki termicznej – dzięki obu regulatorom z wyświetlaczem cyfrowym można precyzyjnie ustawić temperaturę i czas. Dwa silniki zapewniają dobrą cyrkulację powietrza i tym samym przekładają się na doskonałe efekty pieczenia.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.