• Obecnie brak na stanie

ELEKTRYCZNY GRILL KONTAKTOWY PANINI W PEŁNI PŁASKI 44CM 2,2kW

891,75 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
<h2>Opis produktu</h2> <p>Grill kontaktowy "Panini" o mocy <strong>2,2kW</strong> marki <strong>YATO YG-04558</strong>.</p><p>Grill <strong>YATO</strong> jest urządzeniem niezbędnym na każdej kuchni. Przeznaczony jest do szybkiego przygotowywania hamburger&oacute;w, mięs, ryb, tortili, tost&oacute;w, panini czy warzyw.</p><p><strong>Żeliwna płyta&nbsp;grillowa</strong> o wymiarach <strong>345x230mm</strong>,<strong> płaska na g&oacute;rze i dole</strong>, pozwala na jednoczesne obustronne smażenie wielu produkt&oacute;w.</p><p>Grzałka o&nbsp;mocy <strong>2,2kW</strong> sterowana jest za pomocą potencjometru umieszczonego na płycie frontowej. Możliwe jest ustawienie temperatury pracy w zakresie <strong>50~300℃</strong>. Zainstalowany <strong>bryzgoszczelny wyłącznik</strong> pozwala na wyłączenie grilla, gdy jest on nieużywany, bez konieczności odłączania kabla zasilającego z sieci. Grill zasilany jest prądem o napięciu <strong>230V~50Hz.</strong></p><p>Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości<strong> stali nierdzewnej</strong>. Dzięki temu grill jest&nbsp;szybki w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo z przodu zainstalowana jest <strong>rynienka na tłuszcz</strong> i wszelkiego rodzaju odpadki po grillowaniu. Istnieje możliwość łatwego wyciągnięcia jej i umycia. W skład wyposażenia wchodzi dodatkowo <strong>miedziana szczotka druciana</strong>, kt&oacute;rą można czyścić płytę grillową, bez obaw o zarysowanie jej powierzchni. Urządzenie posiada wygodną, <strong>nienagrzewającą się</strong> plastikową <strong>rękojeść.</strong></p><p>Grill <strong>YATO</strong> ma wymiary <strong>440x370x190mm</strong> i waży <strong>18kg.</strong></p> <h2>Parametry</h2> <ul> <li>Wymiary (DxSxW) [cm]: <b>44x37x19</b></li> <li>Materiał: <b>stal nierdzewna</b></li> </ul>
YG-04558

Specyficzne kody

ean13
5906083007996

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Grill kontaktowy “Panini-MDI“ z ryflowanymi płytami grillowymi oferuje wszystko, czego potrzebuje dobry grill kontaktowy: płyty grillowe o optymalnej przewodności ciepła, solidna konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus cyfrowy wyświetlacz, timer i sygnał dźwiękowy.

Dostępność: 100 Dostępny

Grill kontaktowy „Panini-MDI” z gładkimi płytami grillowymi oferuje wszystko, czego potrzebuje dobry grill kontaktowy: płyty grillowe o optymalnej przewodności ciepła, solidna konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus cyfrowy wyświetlacz, timer i sygnał dźwiękowy.

Dostępność: 5 Dostępny

Profesjonalny grill kontaktowy panini PK5530 marki POTIS przeznaczony do użytku w lokalach gastronomicznych. Umożliwia obustronne grillowanie mięsa, kiełbas, ryb, tostów, warzyw w tym samym czasie. Żeliwne płyty grzewcze ryflowane. Obudowa grilla wykonana ze stali nierdzewnej. Pod płytą wanienka na tłuszcz i resztki powstałe podczas grillowania. Regulacja temperatury maksymalnie do 300 stopni Celsjusza.

Dostępność: 100 Dostępny

Grill kontaktowy „Panini-MDI” z ryflowaną płytą grillową u góry i gładką na dole oferuje wszystko, czego potrzebuje dobry grill kontaktowy: płyty grillowe o optymalnej przewodności ciepła, solidna konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus cyfrowy wyświetlacz, timer i sygnał dźwiękowy.

>> LINK: Film produktowy na YouTube.com

Dostępność: 6 Dostępny

Podwójny grill kontaktowy MAJESTIC marki ROLLER GRILL to niezawodne urządzenie dedykowane lokalom gastronomicznym. Ten zaawansowany grill umożliwia równoczesne obustronne smażenie mięsa, kiełbas, ryb, tostów i innych przysmaków, osiągając doskonałe rezultaty przy minimalnej ilości używanego tłuszczu. Konstrukcja grilla opiera się na solidnych żeliwnych ryflowanych płytach grzejnych, które zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła i charakterystyczne grillowe linie na przygotowanych potrawach.


Dostępność: 10 Dostępny

Profesjonalny grill kontaktowy POTIS PK2745E

Grill stworzony do aktywnego wsparcia działalności lokali gastronomicznych, którym zależy na wydajności, niezawodności i wysokiej jakości przygotowywanych dań.

Sprzęt oferuje moc 2,5 kW (regulacja temp. do 300 stopni C), dzięki której jest w stanie dbać o wybitny smak, aromat, jakość i szybkość grillowania potraw.

• Doskonałej jakości materiały, w tym: ryflowane żeliwne płyty grzewcze, które idealnie przekazują temperaturę i dbają o równomierny proces grillowania.

• Wszechstronne zastosowanie, dzięki któremu sprawdza się do przyrządzania mięs, ryb, warzyw, a nawet tostów (nawet w tym samym czasie!).

• Ergonomiczna obudowa – lekka, poręczna i wyposażona w żaroodporne uchwyty, dzięki którym dba o komfort i bezpieczeństwo personelu.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.