Grill kontaktowy podwójny 53,5x24cm Roller Grill MAJESTIC

3 970,00 zł
Brutto

Podwójny grill kontaktowy MAJESTIC marki ROLLER GRILL to niezawodne urządzenie dedykowane lokalom gastronomicznym. Ten zaawansowany grill umożliwia równoczesne obustronne smażenie mięsa, kiełbas, ryb, tostów i innych przysmaków, osiągając doskonałe rezultaty przy minimalnej ilości używanego tłuszczu. Konstrukcja grilla opiera się na solidnych żeliwnych ryflowanych płytach grzejnych, które zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła i charakterystyczne grillowe linie na przygotowanych potrawach.


Ilość

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
Obudowa grilla wykonana jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Pod płytami grzejnymi znajduje się wygodna wanienka na zbieranie tłuszczu i resztek, co ułatwia utrzymanie porządku i higieny wokół urządzenia.

Wygoda użytkowania idzie w parze z bezpieczeństwem, dlatego grill został wyposażony w zabezpieczenie przeciw przegrzaniu się. Dwie niezależnie sterowane grzałki umożliwiają precyzyjne dostosowanie temperatury do wymagań potraw, a maksymalny zakres temperatury do 300°C zapewnia odpowiednie przygotowanie różnych składników potraw.

Grill wyposażony jest w żaroodporne uchwyty, co zapewnia bezpieczne i komfortowe przenoszenie urządzenia.

W komplecie z grillem znajduje się druciana szczotka do czyszczenia, co ułatwia konserwację i utrzymanie płyt w doskonałym stanie.

Dane techniczne:

  • Zasilanie: 400 V
  • Waga: 36 kg
  • Moc: 4kW (2x2 kW)
  • Wymiary całkowite: 60x38.5x22 cm
  • Wymiary płyty: 53.5x24 cm
  • Zakres temperatury: do 300 ºC
  • Rodzaj płyty górnej i dolnej: ryflowana
  • Rodzaj grilla kontaktowego: podwójny
MAJESTIC
7 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
3322126669921

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 10 Dostępny

Profesjonalny grill kontaktowy POTIS PK2745E

Grill stworzony do aktywnego wsparcia działalności lokali gastronomicznych, którym zależy na wydajności, niezawodności i wysokiej jakości przygotowywanych dań.

Sprzęt oferuje moc 2,5 kW (regulacja temp. do 300 stopni C), dzięki której jest w stanie dbać o wybitny smak, aromat, jakość i szybkość grillowania potraw.

• Doskonałej jakości materiały, w tym: ryflowane żeliwne płyty grzewcze, które idealnie przekazują temperaturę i dbają o równomierny proces grillowania.

• Wszechstronne zastosowanie, dzięki któremu sprawdza się do przyrządzania mięs, ryb, warzyw, a nawet tostów (nawet w tym samym czasie!).

• Ergonomiczna obudowa – lekka, poręczna i wyposażona w żaroodporne uchwyty, dzięki którym dba o komfort i bezpieczeństwo personelu.

Dostępność: 100 Dostępny

Grill kontaktowy “Panini-MDI“ z ryflowanymi płytami grillowymi oferuje wszystko, czego potrzebuje dobry grill kontaktowy: płyty grillowe o optymalnej przewodności ciepła, solidna konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus cyfrowy wyświetlacz, timer i sygnał dźwiękowy.

Grill kontaktowy MELTEM MT-2
  • Obecnie brak na stanie
Dostępność: Produkt niedostępny

Profesjonalny grill kontaktowy panini MT-2 marki MELTEM o długości płyty 45cm przeznaczony do użytku w lokalach gastronomicznych. Umożliwia obustronne grillowanie mięsa, kiełbas, ryb, tostów, warzyw w tym samym czasie. Żeliwne płyty grzewcze ryflowane. Obudowa grilla wykonana ze stali nierdzewnej. Pod płytą wanienka na tłuszcz i resztki powstałe podczas grillowania. Regulacja temperatury maksymalnie do 300oC. Żaroodporne uchwyty.

Dostępność: 100 Dostępny

Bardzo wydajny grill kontaktowy z dużą powierzchnią grillową i zintegrowanym timerem – solidna konstrukcja z płytami grillowymi z żeliwa gwarantuje dobrą jakość i czystość podczas przyrządzania potraw.

Koniec z przypalaniem – zoptymalizowana seria grillów kontaktowych Panini-T, znana z solidnej i niezawodnej konstrukcji, została również wyposażona w timer i zintegrowany dźwięk sygnałowy.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.