Piec konwekcyjno-parowy kompaktowy D 611

32 566,23 zł
Brutto

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Kompakt D.

Ilość

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.

Zakres temperatury do: 280 °C

Ilość par prowadnic: 6

Regulacja temperatury: Bezstopniowo

Sterowanie: Elektronicznie

Komin: Tak

Seria: Bartscher Kompakt D

Ilość silników: 1

Wyświetlacz LED: Nawilżanie ,Fazy gotowania ,Temperatura wnętrza potrawy ,prędkość wentylatora ,Program ,Temperatura ,Czas Funkcje: Powietrze obiegowe ,Gotowanie na parze ,Gotowanie na parze kombi ,Gotowanie niskotemperaturowe ,Gotowanie Delta T ,Program regeneracyjny ,Szybkie schładzanie

Przyłącze urządzenia: 3 NAC

Zakres temperatury od;50 °C

Format prowadnic: 1/1 GN

Materiał: Stal niklowo-chromowa

Przyłącze wody: 3/4"

port USB: z przodu

Ustawianie czasu do: 120 min.

Materiał komory: Stal niklowo-chromowa

Dostępność na zamówienie: Piec konwekcyjno-parowy z zawiasem po prawej stronie

Ilość programów gotowania: 99

Właściwości: Podwójne przeszklenie drzwi ,Prowadnice wyjmowane ,Gniazdo elektryczne (500 W) do podłączenia okapu kuchennego

Oświetlenie wewnętrzne: Tak

Przyłącze bagnetowej sondy temperatury: z przodu

Ustawianie czasu od: 0 min.

Z systemem czyszczenia: Nie

W zestawie: 1 ruszt 1/1 GN ,1 blacha 1/1 GN ,Filtr przeciwtłuszczowy ,1 rura odpływowa PVC ,1 wąż doprowadzający wodę

Moc przyłączeniowa: 6.9 kW

Częstotliwość: 50/60 Hz

Odstęp pomiędzy parami prowadnic: 60 mm

tryb ciągły: Tak

Lampka kontrolna: Tak

Funkcja Rack Control: Nie

Ilość faz gotowania: 9

Napięcie: 400 V

117261
100 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
4015613623689

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Większa wydajność i oszczędność czasu dzięki dodatkowej mocy, którą zapewnia piec konwekcyjno-parowy Silversteam P 5 x 2/3 GN. Całkowicie wypełnione komory nie są problemem dzięki zapewnionej dużej mocy oraz funkcji Rack Control. Zredukowany czas obróbki termicznej, szybsze nagrzewanie, łatwa obsługa oraz system czyszczenia to zalety, które mówią same za siebie.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą, systemem czyszczenia i 7 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control możliwe jest przygotowanie najróżniejszych potraw w różnym czasie. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą i 5 parami prowadnic w formacie 2/3 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control istnieje możliwość przygotowania najróżniejszych potraw o dowolnej porze. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Większa wydajność i oszczędność czasu dzięki dodatkowej mocy pieca konwekcyjno-parowego Silversteam P 5 x 1/1 GN. Całkowicie wypełnione komory nie są problemem dzięki zapewnionej dużej mocy oraz funkcji Rack Control. Zredukowany czas obróbki termicznej, szybsze nagrzewanie, łatwa obsługa oraz system czyszczenia to zalety, które mówią same za siebie.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą, systemem czyszczenia i 10 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control możliwe jest przygotowanie najróżniejszych potraw w różnym czasie. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Większa wydajność i oszczędność czasu dzięki dodatkowej mocy, którą zapewnia piec konwekcyjno-parowy Silversteam P 10 x 1/1 GN. Całkowicie wypełnione komory nie są problemem dzięki zapewnionej dużej mocy oraz funkcji Rack Control. Zredukowany czas obróbki termicznej, szybsze nagrzewanie, łatwa obsługa oraz system czyszczenia to zalety, które mówią same za siebie.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą i 7 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control możliwe jest przygotowanie najróżniejszych potraw w różnym czasie. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą, systemem czyszczenia i 5 parami prowadnic w formacie 2/3 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control istnieje możliwość przygotowania najróżniejszych potraw o dowolnej porze. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.