Piec konwekcyjno-par. Silversteam 7111M

30 911,89 zł
Brutto

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z 7 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Obsługa ręczna zapewnia nieskomplikowane sterowanie wszystkimi procesami obróbki termicznej w zależności od potrzeb.

 

Ilość

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.

Zakres temperatury do: 280 °C

Ilość par prowadnic: 7

Regulacja temperatury: Bezstopniowo

Sterowanie: Pokrętło

Komin: Tak

Seria: Silversteam

Ilość silników: 2

Wyświetlacz LED: Nawilżanie ,Temperatura wnętrza potrawy ,Temperatura ,Czas Funkcje: Powietrze obiegowe ,Gotowanie na parze ,Gotowanie na parze kombi ,Gotowanie niskotemperaturowe ,Silnik z rewersem (wirniki wentylatora) ,Wytwarzanie pary metodą bezpośredniego natrysku

Przyłącze urządzenia: 3 NAC

Zakres temperatury od;50 °C

Format prowadnic: 1/1 GN ,600 x 400 mm

Materiał: CNS 18/10

Przyłącze wody: 3/4" port USB: -

Ustawianie czasu do: 120 min.

Materiał komory: CNS 18/10

Ilość programów gotowania: 1

Właściwości: Zaokrąglona komora ,Prowadnice wyjmowane ,Podwójne przeszklenie drzwi ,Oświetlenie LED w drzwiach ,Gniazdo elektryczne (500 W) do podłączenia okapu kuchennego

Oświetlenie wewnętrzne: Tak

Przyłącze bagnetowej sondy temperatury: z boku

Ustawianie czasu od: 0 min.

Z systemem czyszczenia: Nie

W zestawie: 1 ruszt 1/1 GN ,1 blacha 1/1 GN ,1 wąż doprowadzający wodę

Moc przyłączeniowa: 9.6 kW

Częstotliwość: 50 Hz

Odstęp pomiędzy parami prowadnic: 74 mm

tryb ciągły: Tak

Lampka kontrolna: Wł./wył. ,Temperatura

Funkcja Rack Control: Nie

Ilość faz gotowania: 1

Napięcie: 400 V

116728
100 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
4015613776439

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Większa wydajność i oszczędność czasu dzięki dodatkowej mocy, którą zapewnia piec konwekcyjno-parowy Silversteam P 5 x 2/3 GN. Całkowicie wypełnione komory nie są problemem dzięki zapewnionej dużej mocy oraz funkcji Rack Control. Zredukowany czas obróbki termicznej, szybsze nagrzewanie, łatwa obsługa to zalety, które mówią same za siebie.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą, systemem czyszczenia i 7 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control możliwe jest przygotowanie najróżniejszych potraw w różnym czasie. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą i 5 parami prowadnic w formacie 2/3 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control istnieje możliwość przygotowania najróżniejszych potraw o dowolnej porze. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą i 7 parami prowadnic w formacie 1/1 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control możliwe jest przygotowanie najróżniejszych potraw w różnym czasie. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Dostępność: 100 Dostępny

Większa efektywność i oszczędność czasu dzięki dodatkowej mocy pieca konwekcyjno-parowego Silversteam P 5 x 1/1 GN. Całkowicie wypełnione komory nie są problemem dzięki zapewnionej dużej mocy oraz funkcji Rack Control. Skrócony czas obróbki termicznej, szybsze nagrzewanie oraz prosta obsługa mówią same za siebie.

Dostępność: 100 Dostępny

Piec konwekcyjno-parowy marki Bartscher z serii Silversteam z elektroniczną obsługą, systemem czyszczenia i 5 parami prowadnic w formacie 2/3 GN – idealny partner w każdej kuchni. Dzięki funkcji Rack Control istnieje możliwość przygotowania najróżniejszych potraw o dowolnej porze. Jest to ułatwienie, dzięki któremu model Silversteam ma wszystko pod kontrolą.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.