• Obecnie brak na stanie

PODWÓJNY GRILL KONTAKTOWY RYFLOWANY 58CM, 3,6KW

1 211,55 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
<h2>Opis produktu</h2> <p>Podw&oacute;jny grill kontaktowy&nbsp;o mocy <strong>3,6kW</strong> marki <strong>YATO YG-04560</strong>.</p><p>Grill <strong>YATO</strong> jest urządzeniem niezbędnym na każdej kuchni. Przeznaczony jest do szybkiego przygotowywania hamburger&oacute;w, mięs, ryb, tortili, tost&oacute;w, panini czy warzyw.</p><p>Urządzenie posiada płyty grillowe ryflowane, wykonane z<strong> żeliwa. Dolna płyta&nbsp;</strong>ma wymiary <strong>485x230mm. </strong>Natomiast<strong> na g&oacute;rze </strong>są<strong> dwie niezależne płyty</strong>. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest przygotowywanie jednocześnie dw&oacute;ch r&oacute;żnych potraw.</p><p>Grzałka o&nbsp;mocy <strong>3,6kW</strong> sterowana jest za pomocą <strong>dw&oacute;ch potencjometr&oacute;w</strong> umieszczonych na płycie frontowej. Możliwe jest ustawienie temperatury pracy w zakresie <strong>50~300℃</strong> na każdym z nich niezależnie. Zainstalowane <strong>bryzgoszczelne wyłączniki</strong> pozwalają na wyłączenie poszczeg&oacute;lnych sekcji grilla, gdy&nbsp;są&nbsp;nieużywane, bez konieczności odłączania kabli zasilających z sieci. Grill zasilany jest prądem o napięciu <strong>230V~50Hz, </strong>dwoma kablami zasilającymi.</p><p>Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości<strong> stali nierdzewnej</strong>. Dzięki temu grill jest&nbsp;szybki w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo z przodu zainstalowana jest <strong>rynienka na tłuszcz</strong> i wszelkiego rodzaju odpadki po grillowaniu. Istnieje możliwość łatwego wyciągnięcia jej i umycia. W skład wyposażenia wchodzi dodatkowo <strong>miedziana szczotka druciana</strong>, kt&oacute;rą można czyścić płytę grillową, bez obaw o zarysowanie jej powierzchni. Urządzenie posiada wygodne, <strong>nienagrzewające się</strong> plastikowe <strong>rękojeści.</strong></p><p>Grill <strong>YATO</strong> ma wymiary <strong>580x360x190mm</strong> i waży <strong>24kg.</strong></p> <h2>Parametry</h2> <ul> <li>Wymiary (DxSxW) [cm]: <b>58x36x19</b></li> <li>Materiał: <b>SS</b></li> </ul>
YG-04560

Specyficzne kody

ean13
5906083008016

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 10 Dostępny

Profesjonalny grill kontaktowy POTIS PK2745E

Grill stworzony do aktywnego wsparcia działalności lokali gastronomicznych, którym zależy na wydajności, niezawodności i wysokiej jakości przygotowywanych dań.

Sprzęt oferuje moc 2,5 kW (regulacja temp. do 300 stopni C), dzięki której jest w stanie dbać o wybitny smak, aromat, jakość i szybkość grillowania potraw.

• Doskonałej jakości materiały, w tym: ryflowane żeliwne płyty grzewcze, które idealnie przekazują temperaturę i dbają o równomierny proces grillowania.

• Wszechstronne zastosowanie, dzięki któremu sprawdza się do przyrządzania mięs, ryb, warzyw, a nawet tostów (nawet w tym samym czasie!).

• Ergonomiczna obudowa – lekka, poręczna i wyposażona w żaroodporne uchwyty, dzięki którym dba o komfort i bezpieczeństwo personelu.

Dostępność: 100 Dostępny

Bardzo wydajny grill kontaktowy z dużą powierzchnią grillową i zintegrowanym timerem – solidna konstrukcja z płytami grillowymi z żeliwa gwarantuje dobrą jakość i czystość podczas przyrządzania potraw.

Koniec z przypalaniem – zoptymalizowana seria grillów kontaktowych Panini-T, znana z solidnej i niezawodnej konstrukcji, została również wyposażona w timer i zintegrowany dźwięk sygnałowy.

Dostępność: 100 Dostępny

Grill kontaktowy “Panini-MDI“ z ryflowanymi płytami grillowymi oferuje wszystko, czego potrzebuje dobry grill kontaktowy: płyty grillowe o optymalnej przewodności ciepła, solidna konstrukcja oraz prosta i intuicyjna obsługa pokrętłem plus cyfrowy wyświetlacz, timer i sygnał dźwiękowy.

Dostępność: 18 Dostępny

Profesjonalny grill kontaktowy panini MT-1 marki MELTEM przeznaczony do użytku w lokalach gastronomicznych. Umożliwia obustronne grillowanie mięsa, kiełbas, ryb, tostów, warzyw w tym samym czasie. Żeliwne płyty grzewcze ryflowane. Obudowa grilla wykonana ze stali nierdzewnej. Pod płytą wanienka na tłuszcz i resztki powstałe podczas grillowania. Regulacja temperatury maksymalnie do 300oC. Żaroodporne uchwyty.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.