• Obecnie brak na stanie

ELEKTRYCZNA PŁYTA GRILLOWA GŁADKA 550MM

645,75 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
<h2>Opis produktu</h2> <p>Płyta grillowa o mocy <strong>3,0kW</strong> marki <strong>YATO YG-04585</strong>.</p><p><strong>Płaska</strong> stalowa pływa grillowa o wymiarach <strong>555x350mm</strong> i <strong>grubości 9mm</strong> doskonale przewodzi ciepło. Dzięki temu idealnie nadaje się do smażenia jajek, kiełbasek, bekonu, mięs, opiekania tost&oacute;w, tortili czy warzyw.</p><p>Grzałka o mocy <strong>3,0kW</strong> posiada sterowanie za pomocą <strong>potencjometru z regulacją temperatury</strong> pracy w zakresie <strong>50~300&ordm;C</strong>, kt&oacute;ry umieszczony jest na panelu frontowym. Natomiast z tyłu urządzenia umieszczony jest <strong>bryzgoszczelny wyłącznik</strong>, kt&oacute;ry umożliwia wyłączenie grilla, bez konieczności odłączania przewodu zasilającego z sieci. Urządzenie zasilane jest prądem <strong>230V~50Hz. </strong>Wbudowany <strong>bezpiecznik zapobiega przed przegrzaniem się grilla.</strong></p><p>Grill o wymiarach <strong>555x430x230mm</strong> waży <strong>18,5kg</strong>. Jego obudowa wykonana jest z wysokiej jakości<strong> stali nierdzewnej</strong>. Dzięki temu grill jest&nbsp;szybki w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości. Dodatkowo z przodu płyty grzejnej&nbsp;jest <strong>rynienka na tłuszcz</strong> i wszelkiego rodzaju odpadki po grillowaniu.&nbsp;Natomiast specjalny otw&oacute;r spadowy umożliwia zgarnięcie zabrudzeń do <strong>dolnej&nbsp;szufladki</strong>, kt&oacute;rą można łatwo wyciągnąć do&nbsp;mycia.</p><p>Dodatkowo boczne oraz tylna ścianka posiadają<strong> rant ochronny</strong> o wysokości<strong> 75mm,</strong> kt&oacute;ry zabezpiecza przygotwywane potrawy przed wypadnięciem oraz chroni przed pryskaniem tłuszczu. Pod spodem urządzenia są <strong>cztery n&oacute;żki anty-poślizgowe</strong>, zapewniające stabilną pozycję&nbsp;na blacie.</p> <h2>Parametry</h2> <ul> <li>Wymiary (DxSxW) [cm]: <b>55,5x43x23</b></li> <li>Materiał: <b>SS</b></li> </ul>
YG-04585

Specyficzne kody

ean13
5906083008047

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Seria 600 - Wydajne urządzenia do gotowania w praktycznej zabudowie modułowej, zajmującej niewiele miejsca. Budowa i wyposażenie według potrzeb. Urządzenia z wysokowartościowej stali chromowo-niklowej 18/10 w kompaktowym wykonaniu. Długi czas użytkowania urządzeń. 

Dostępność: 100 Dostępny

Seria 650 – seria urządzeń gastronomicznych do profesjonalnej kuchni. Wyróżnia się optymalnym wykorzystaniem energii, niezwykłą wydajnością i wysokim komfortem czyszczenia. Dzięki modułowej budowie zapewnia łatwość łączenia i elastyczność w zakresie rozmieszczenia. Urządzenie jest w całości wykonane ze stali chromowo-niklowej 18/10.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.