• Obecnie brak na stanie

KUCHENKA INDUKCYJNA 3500W Z REGULACJĄ MANUALNĄ

867,15 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Gwarantowane bezpieczeństwo podczas płatności.
<h2>Opis produktu</h2> <p>Kuchenka indukcyjna <strong>3500W</strong> marki YATO.</p><p>Kuchenka o mocy <strong>3500W</strong> do szybkiego, energoszczędnego gotowania. <strong>Sterowana jest manualnie</strong> za pomocą pokrętła umieszczonego na&nbsp;panelu frontowym, umożliwiając płynną regulację mocy w zakresie <strong>500W~3500W co 100W.</strong><br />Przeznaczona jest do garnk&oacute;w i patelni indukcyjnych o średnicy od <strong>140 do 260mm</strong>.&nbsp;<br />Posiada także funkcję <strong>automatycznego dostosowywania powierzchni</strong> grzewczej w zależności od średnicy podstawy naczynia. Natomiast po zdjęciu&nbsp;go z blatu urządzenie <strong>automatycznie wyłącza się.</strong><br />Kuchenka posiada <strong>ochronę przeciw przegrzaniu</strong> się i wyposażona jest w <strong>dwa wentylatory</strong> chłodzące, kt&oacute;re są dodatkowo chronione łatwym w czyszczeniu <strong>filtrem przeciwtłuszczowym.</strong><br />Wysokiej jakości<strong> ceramiczny&nbsp;blat</strong> oraz <strong>obudowa ze stali nierdzewnej</strong> gwarantują długotrwałe użytkowanie w najtrudniejszych warunkach.<br />Wymiary 325x420x105mm.</p> <h2>Parametry</h2> <ul> <li>Średnica [mm]: <b>140~260</b></li> <li>Materiał: <b>SS</b></li> </ul>
YG-04700

Specyficzne kody

ean13
5906083004162

Przewidywany czas dostawy: 1-10 dni roboczych.
Dokładna informacja zostanie udzielona po wcześniejszym kontakcie.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępność: 100 Dostępny

Gotowanie na najwyższym poziomie, a do tego mobilność i oszczędność miejsca – dzięki bagnetowej sondzie temperatury kuchenka indukcyjna o mocy 3500 W pozwala precyzyjnie przyrządzić takie dania jak steki. W połączeniu z dokładnym ustawieniem mocy, temperatury i czasu każda potrawa będzie udana.

Dostępność: 100 Dostępny

Płyta grzewcza do zabudowy – dzięki oddzielnemu panelowi obsługi – doskonale nadaje się do utrzymania temperatury potraw w zależności od potrzeb. Dzięki prostej obsłudze i precyzyjnej regulacji temperatury w zakresie od 50°C do 100°C idealnie sprawdzi się w ciepłym bufecie.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.