• O nas

SPEC Food Service to prężnie działająca i rozwijająca się Polska rodzinna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności zbieramy cenne doświadczenie, oraz wsłuchujemy się w Państwa opinie i sugestie dla tego doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci.

Celem firmy SPEC jest wspieranie klientów fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem, a nasi specjaliści posiadają do tego potrzebną wiedzę oraz doświadczenie. Zapewniamy niezbędną pomoc przy otwieraniu nowych lokali. Organizujemy szkolenia i pokazy. Stale modernizujemy flotę transportową oraz bazę magazynową w celu udoskonalania naszych usług.

spec_1(1).png

Oferujemy dystrybucję produktów dla małej i dużej gastronomii na terenie Polski. Posiadamy szeroką ofertę artykułów niezbędnych przy otwieraniu i prowadzeniu restauracji, lokali typu fast food i hoteli. Znajdują się w niej tysiące produktów - od pieczywa, nabiału, sosów, specjalności włoski, tureckich, aromatycznych przypraw, po mięsa kebab, wędliny, frytki i wiele innych. Posiadamy również wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny oraz niezbędne wyposażenie.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem handlowym o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją Twojego sukcesu!

spec_2.png