Lista produktów marki Potis

Aktywne filtry

Dostępność: 5 Dostępny

Pionowy opiekacz elektryczny CE4 niemieckiej marki POTIS o jednorazowym wsadzie do 50 kg. z ceramicznymi elementami grzewczymi. Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk mięsa, zwłaszcza specjalności kuchni tureckiej . Wykonanie z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Zasilany trójfazowym, zmiennym prądem elektrycznym. Ruch obrotowy opiekanego mięsa (tj. walca) zapewnia elektryczny zespół napędowy, znajdujący się z tyłu, w dolnej części urządzenia. Silnik elektryczny zaopatrzono w stosowny przełącznik, który pozwala na obrotowy ruch umieszczonego mięsa w obu kierunkach.

Dostępność: 3 Dostępny

Pionowy opiekacz elektryczny E3 niemieckiej marki POTIS o jednorazowym wsadzie do 50 kg. Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk mięsa, zwłaszcza specjalności kuchni tureckiej . Wykonanie z odpornej na korozję stali nierdzewnej. Zasilany przemysłowym, 3-fazowym, zmiennym prądem elektrycznym. Ruch obrotowy opiekanego mięsa (tj. walca) zapewnia elektryczny zespół napędowy, znajdujący się u góry urządzenia. Silnik elektryczny zaopatrzono w stosowny przełącznik, który pozwala na obrotowy ruch umieszczonego mięsa w obu kierunkach.

Dostępność: 5 Dostępny

Grill gazowy POTIS GD 5 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu płynnego (propan-butan) oraz gazu ziemnego. Urządzenie jest wyposażone w 5 promienników, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy POTIS został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w górnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 120 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

UWAGA! Do wyboru na gaz ziemny lub gaz płynny. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

Dostępność: 5 Dostępny

Grill gazowy Potis FGD4 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu ziemnego lub płynnego. Urządzenie jest wyposażone w 4 promienniki, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy Potis został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w dolnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 70 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

UWAGA! Do wyboru na gaz ziemny lub gaz płynny. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

Dostępność: 12 Dostępny

Pionowy opiekacz gazowy GD4 niemieckiej marki POTIS o jednorazowym wsadzie do 70 kg. Maksymalna wysokość bloku mięsa 63 cm. Przeznaczony jest do przyrządzania dużych sztuk mięsa, zwłaszcza specjalności kuchni tureckiej . Wykonanie - stal nierdzewna. Cztery podwójne palniki na podczerwień z płytkami ceramicznymi niezależnie sterowane. Powierzchnia grzewcza palników 64,5x18,5cm. Silnik napędzający bagnet z mięsem znajduje się w górnej części gyrosa. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej szufladki na tłuszcz.

Uwaga: Dostępne są dwa warianty propan-butan (G30) lub gaz ziemny (G20).

Dostępność: 5 Dostępny

Grill gazowy Potis GD 5 umożliwia grillowanie mięsa przy wykorzystaniu gazu ziemnego lub płynnego. Urządzenie jest wyposażone w 5 promienników, które zapewniają równomierną obróbkę termiczną mięsa. Dla zachowania wyjątkowego komfortu użytkowania opiekacz gazowy Potis został wyposażony w ergonomiczne pokrętła umożliwiające dokładne i niezależne sterowanie palnikami.

Markowy i wysokowydajny silnik, umieszczony w górnej części gyrosa, obraca bagnet z mięsem i umożliwia przygotowanie mięsa o wadze do 120 kg. Opiekacz gazowy jest łatwy w zachowaniu czystości. Pozostałości po pieczeniu mięsa oraz nadmiar tłuszczu spływają do specjalnej tacy na tłuszcz.

UWAGA! Do wyboru na gaz ziemny lub gaz płynny. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję.

Ta strona używa plików cookie, w celu zapewnienia najlepszego doświadczenia podczas użytkowania.